Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Hedeflerinize doğru sizinle birlikte sıçrayan yazılım: Mikro Jump.

50’nin altında çalışanı olan, birden fazla sektör ve lokasyonda faaliyet gösteren, kontrollü büyümeyi hedefleyen orta ölçekli bir işletmesiniz. Tüm ticari işlemlerinizi tek bir çatı altında toplayan, işletmenizin uçtan uca takibini hızlı, verimli ve kolay biçimde yapacak, bir üründen fazlası olup sizin için kurumsal çözüm ortağı haline gelebilecek bir yazılıma ihtiyacınız var. O halde işinizle birlikte büyüyen Mikro Jump, sizinle hedeflerinize doğru atılmaya hazır!

Mikro Jump ile neler yapabilirsiniz?

Ana Paket

 • Stok/Ürün Yönetimi

Mikro Jump ile stoklarınızı parti-lot, seri no, ana grup, alt grup, tedarikçi, üretici, reyon, ambalaj, marka, sektör vb. kırılımlara göre tanımlayıp analiz edebilirsiniz. Stoklarınız için minimum ve hedef seviyeler belirleyebilir, buna uygun satın almalar yapabilirsiniz. Ayrıca hizmet satış sözleşmeleriniz ile ve dönemlere yayılan hizmet gelirlerinizi de kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 • Satınalma ve Tedarikçi Yönetimi

Mikro Jump, satın alma, teklif yönetimi, sipariş, irsaliye ve fatura süreçlerinizi kolayca yönetmenizi sağlar. Satın alma sırasında alınan teklif alternatiflerini karşılaştırıp onaya sunarak en doğru kararları almanıza da yardım eder. Satış sürecinizi tekliften siparişe kadar detaylı biçimde ilerletmenizi sağlar. Mikro Jump ile müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi kârlı biçimde belirleyebilirsiniz.

 • Masraf Yönetimi

Mikro Jump, sınırsız sayıda masraf, gelir merkez, gelir/gider kalemi tanımlaması ve takibi yapmanızı sağlar. Farklı dönemlere yayılan masraflarınızı Mikro Jump’ın Masraf Yönetimi çözümü sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 • Finans Yönetimi

İşletmenizin menkul varlıklarını Mikro Jump ile etkin şekilde yönetebilirsiniz. Finansal durum, nakit akış, bütçeleme ve raporlama özellikleri sayesinde, işletmenizin geleceğine dair öngörülerde bulunabilirsiniz. Ayrıca banka kredileri takibi özelliğiyle kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kayıt altına alıp ödemelerinizi zamanında yapabilirsiniz.

 • Bütçe Yönetimi

Satış, satın alma, masraf vb. birimler için bütçeler oluşturup işletmenizi planlı biçimde büyütebilirsiniz. Hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinin karşılaştırmalarını yaparak olası aksaklıklar için erkenden önlem alabilirsiniz.

 • e-Dönüşüm Çözümleri

Mikro Jump ile e-fatura, e-arşivfatura, e-irsaliye, e-serbest meslek makbuzlarınızıfarklı bir yazılım ya da entegrasyona gerek kalmaksızın düzenleyebilirsiniz.

İşletme Yönetimi Çözümleri 

 • Personel Yönetimi

Mikro Jump’ın personel yönetimi ile çalışanlarınızı sicil kartlarından izin kartlarına kadar her detayı eksiksiz biçimde takip edebilirsiniz. Dilerseniz, e-Bildirge’yi Mikro Jump içinden direkt SGK’nin sistemine gönderebilirsiniz.

 • Dış Ticaret Yönetimi 

İthalat ve ihracatla ilgili tüm süreçlerinizi takbini Mikro Jump ile kolaylıkla yapabilirsiniz. İthalat maliyetlerinizi dağıtım kriterlerini belirleyerek ürünlerinize dağıtabilir, ihracat işlemlerinizi packing list, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası ve form A belgelerini de içerecek şekilde yönetebilirsiniz.

 • Temel Üretim Yönetimi

Mikro Jump ile üretiminizin her aşamasını zahmetsizce planlayıp takip edebilirsiniz. Ürün tanıtım, sarfiyat ve iş emri tanımlayabilir, malzeme ihtiyaç planlarını oluşturabilirsiniz. Bu çözüm size standart maliyetleri değerlendirerek doğru fiyatlandırma yapma olanağını da tanır.

 • Genel ve Sabit Kıymetler Muhasebesi Yönetimi 

Mikro Jump’ın tüm sistemle entegre çalışan genel muhasebe yönetimi sayesinde, muhasebe departmanınıza yalnızca kontrol görevi kalır. Defter, mizan, bilanço, mali tablolar, yıllık bildirim ve beyannamelerinizi kolayca oluşturabilir, işletmenizdeki tüm sabit kıymetlerinizi kayıt altına alıp zimmet yerlerini belirleyebilir, faydalı ömür tanımlarını, finansal sözleşmelerle ilgili tanımlamaları yapabilirsiniz. Amortisman ve yeniden değerleme meblağlarını muhasebeleştirebilir, enflasyon düzeltmesi ve muhasebe uyarlamaları ile ilgili detaylı raporları da alabilirsiniz.

 • Karar Destek ve Analiz

Bu sistem sayesinde hızlı ve zengin raporlar üretebilir, verilerinizi belirlediğiniz detayda inceleyip işletmeniz için daha etkin kararlar alabilirsiniz. Üstelik kendi veri küplerinizi de kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Sektörel Çözümler

 • Akaryakıt İstasyonu Yönetimi

Eğer bir akaryakıt istasyonunuz varsa, pompadan markete kadar tüm faaliyetlerinizi Mikro Jump ile rahatlıkla yönetebilirsiniz. Satışlarınız kredi veya yakıt kartlı olarak ayırıp takip edebilir, çalışanlarınızın vardiya hesaplarını yapabilirsiniz.

 • Tamir/Teknik Servis Yönetimi

Servis noktalarınızı baştan sona yönetir, müşterilerinizden gelen servis taleplerini (garanti dâhili ve harici) tek tuşla ilgili servis noktasına iş emri olarak atayabilirsiniz.

 • Perakende Yönetimi

Bu çözüm sayesinde, Türkiye genelinde mali onay almış olan hemen tüm kasalar ve yeni nesil yazar kasalarla entegre çalışabilirsiniz. Satışları anlık olarak takip edebilir, stok, cari ve muhasebe verilerini gün sonunu beklemeden elde edebilirsiniz. Sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, KİOSK’lar, elektronik raf etiket sistemleri vb. cihazlarla kolaylıkla verileri transfer edebilirsiniz. Mağazalarınız arasında etkin iletişim kurabilir, anlık stok bilgisi tutulabilir, ürün bilgisi gönderebilir, sipariş alabilir, satış ve tahsilat işlemlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 • Promosyon Yönetimi

Bu çözümle stok, cari, mağaza detaylarına göre promosyonlar tanımlayabilir ve bu promosyonların ilgili stok satışlarında uygulamasını sağlayarak dilediğiniz zaman ve formatta detaylı analizlerinizi alabilirsiniz.

 • Kiralama Yönetimi 

İş makinelerinizin kiralama süreçlerini talepten teslimata kadar otomatize edebilir, makine parkınızı tüm ayrıntılarıyla izleyebilirsiniz. Kiralanan makinaların ayrıntılı maliyet analizini ve gelecek döneme ait periyodik faturalamaları yapabilirsiniz.

Entegrasyon Çözümleri

Otomotivden e-ticarete hangi sektörde olursanız olun, kullandığınız diğer programlarla Mikro Jump’ı kolayca entegre edebilirsiniz.

Çözümlerimiz:

 • Otel ve Restoran
 • Kargo
 • Otomotiv
 • Gıda ve el terminali
 • Nielsen
 • E-Ticaret
 • Telekomünikasyon
 • VKN
 • Banka
 • e-Defter

Kiralama ve program genişletme fırsatları

 • Mikro Jump’ı tek seferde yapacağınız ödemeyle satın alabildiğiniz gibi, Mikro Yazılım’ın geliştirdiği alternatif lisanslama sistemi sayesinde, kullandığınız sürece kiralama şansınız da var.
 • Faaliyetleriniz ve iş süreçleriniz değiştikçe, Mikro Jump’ı kendinize göre özelleştirebilir, ihtiyaç duymadığınız özellikler için fazladan para ödemezsiniz. Yalnızca ihtiyaç duyduğunuzda ek çözümler alıp program genişletebilir, bir üst programa daima fiyat avantajıyla geçersiniz.

Mikro Jump’ı bir an önce deneyip koşmaya başlamak için hemen ücretsiz demo talep edin.

KAPAT