BAŞARILARIMIZ

BAŞARILARIMIZ

Prince Group, başta turizm sektörü olmak üzere havacılık, inşaat, taşımacılık, bilişim, lojistik, yat üretimi, spor, gıda, ambalaj ve farklı hizmet sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Türkiye, Rusya ve Estonya merkezli grup şirketleri kalite ve güven odaklı hizmet anlayışları ile kısa sürede sektörlerinin tercih edilen markaları olmayı başarmıştır.

2003 yılında faaliyetlerine başlayan Prince Group hizmet verdiği tüm sektörlerde uluslararası standartlara ve gelişim politikalarına önem vermekte; en değerli başarı unsuru olarak insan gücünü görmektedir.

Prince Group, 2011 yılında aldığı ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2004 Müşteri Şikâyetleri Yönetim Sistemleri sertifikaları ile kalitesini tescillemiştir.

HANGİ PROBLEM / İHTİYAÇLA BİZ BAŞVURDULAR?

PRINCE GROUP Mevcut Mikro 9000 programını satın aldıklarını fakat satın Aldıkları bayinin bilgi yetersizliği dolayısıyla tam anlamıyla kullanamadıklarını teknolojik gelişmelere mali mevzuat bilgisi ile tam entegreli kullanamadıklarını dile getirmişlerdir.

NASIL BİR ÇÖZÜM BULDUK?

Entegre çalışması gereken tüm firmaları hesap planı yapısı ile tüm ticari kartları entegrasyonu sağlanmış oto kontrol sistemleri devreye alınmıştır. Bu şekilde ticari otomasyon sistemi ile tüm firmalar bir birleri ile tam uyumlu hale getirilmiş konsolide mizan alınmaya başlanmıştır.

Geliştirilen üretim yönetimi sistemi çalışır hale getirip maliyet muhasebesi sistemi tam anlamıyla kullanılır hale getirilmiştir.

“ Mikro ERP Yetkili Satıcısı ÇAĞDAŞ BİLGİSAYAR Ekibiyle birlikte geçirdiğimiz iyileştirme sürecinin ardından, bizlere sundukları PROFESYONEL Hizmet anlayışı ve ihtiyaçlara yönelik esnek çözümlerin iş süreçlerimizdeki olumlu etkisini net bir şekilde GÖRDÜK ve TECRÜBE ettik.”

S.M.M.M Serim AVŞAR – PRINCE GROUP Muhasebe Müdürü

“MİKRO Yazılım ile uzun yıllardır süren iş ortaklığımıza, MİKRO ‘nun elektronik dönüşüm firması e-fatura ve e-defter da katılmış bulunuyor. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz çalışmalarımızda bize verilen özel destek, ihtiyacımız olan her durumda sergilenen çözüm odaklı yaklaşım, bu işbirliğini daha da güçlendiriyor. MİKRO ‘nun yazılım veya süreç destekleriyle, projede karşılaşılan tüm sorunların üstesinden gelmeyi başardık. Danışman firma ÇAĞDAŞ BİLGİSAYAR ‘ın büyük katkılarıyla başarılı bir proje süreci geçirdik.”

“MİKRO Ticari Programları ile olan geçmişimiz eskilere dayanmaktadır. Adım adım kurumsallaşmayı kendimize hedef olarak belirlediğimiz için MİKRO bu konuda bize çok büyük destek olmuştur. Verimliliği artırmak ve büyümek için bir seçim yapmamız gerekiyordu bizim seçimimiz MİKRO ENERJİ ürünlerinden yana oldu. Bilişim sektörünün hızı ilerlediği günümüzde bizim yapımıza uyan çözümler ile MİKRO ile altyapımızı da güçlendirmiş olduk.

Tüm Departmanların uygulamayı kullanıma geçmesinin ardından, iş süreçlerimiz önemli derecede hız kazandı, hata payı minimuma indi, mükerrer işlemler ile zaman kayıpları son buldu. 7/24 çalışma ortamının bize getirdiği rahatlığın yanı sıra kağıt, telefon gibi maliyetlerimiz de azaldı. Kullanıcı dostu ekranlar ile sipariş girişi ve sistemin kullanımı kolaylaştı. Projenin bize getirdiği en önemli artı hızlı bilgi akışı ve raporlama oldu.
Bilgiye ve raporlara her an her yerden ve yetkisi olan herkes ulaşabiliyor.

Mikro ERP Yetkili Satıcısı ÇAĞDAŞ BİLGİSAYAR Ekibiyle birlikte geçirdiğimiz iyileştirme sürecinin ardından, bizlere sundukları PROFESYONEL Hizmet anlayışı ve ihtiyaçlara yönelik esnek çözümlerin iş süreçlerimizdeki olumlu etkisini net bir şekilde GÖRDÜK ve TECRÜBE ettik.”

Mehmet ATILGAN / SECIL BAYRAK LTD.ŞTİ.

Doğru Ürün İçin

KAPAT