EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Ekibimiz en değerli sermayemiz ve başarımızın ana kaynağıdır.

Mükemmeliyet, yüksek performans ve dürüstlük, ekibimizi en iyi tanımlayan üç kelimedir. ÇAĞDAŞ BİLGİSAYAR, her biri kendi alanında uzmanlaşmış son derece deneyimli ve bilgi birikimi yüksek güvenilir bir ekiple çalışmakta ve en yüksek kaliteyle ve sıcak bir yaklaşımla sunduğu hizmetlerinin her aşamasında, müşterisinin yanında olmayı temel hizmet prensibi olarak benimsemektedir.

Günümüzün global ve karmaşık yapısında, fırsatlar kadar, tehlikeler ve zorluklar da iş hayatını etkilemekte olduğundan doğru analiz ve tespitlerle, karşılaşılan sorunların çözümünde bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir unsur olmaktadır.

Bilal KAYA

Bilal KAYA

Mikro Satış Eğitim ve Destek Uzmanı

+905324121512
bilal@cagdasbilgisayar.com

Yasemin KAYA

Yasemin KAYA

Mikro Satış Uzmanı

+905412672002
yasemin@cagdasbilgisayar.com

Cenk AYNA

Cenk AYNA

Mikro Satış Eğitim ve Destek Uzmanı

+905530292353
cenk@cagdasbilgisayar.com

Mehmet Ali AKBABA

Mehmet Ali AKBABA

Kıdemli Yazılım Uzmanı

+905423603232
mehmet@cagdasbilgisayar.com

Erdem SELÇUK

Erdem SELÇUK

Microsoft Yazılım Uzmanı & MVP

+905325641472
erdem@cagdasbilgisayar.com

Murat  KESKİN

Murat KESKİN

Java Development Uzmanı

+905313592882
murat@cagdasbilgisayar.com

KAPAT